کافه ترید

از جمله مواردی که در قیمت ارزهای دیجیتال تاثیر بسیاری دارد، اخبار فاندامنتال و تحلیل تکنیکال است. ما در صرافکس، به عنوان یکی از بهترین و معتبرترین صرافی‌های ایرانی، جهت بالا بردن آگاهی کاربران، به تحلیل و بررسی این دو عامل پرداختیم. در این صفحه از صرافکس، ما مهم‌ترین و کاربردی‌ترین ابزارهایی که در تحلیل تکنیکال مورد استفاده قرار می‌گیرد، به شما معرفی می‌کنیم. شما برای آگاهی از فاندامنتال ارزهای دیجیتال، می‌توانید وارد قسمت اخبار صرافکس شوید.

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال علمی است برای پیش‌بینی آینده قیمتی و رفتار نمودار در آینده با توجه به اطلاعات آن ارز. به معنای واضح‌تر شما می‌توانید با تحلیل تکنیکال، آینده قیمتی ارزها را تخمین زده و با توجه به آن، اقدام به خرید و فروش آن کنید. علاوه بر کریپتوکارنسی، در سایر بازارهای مالی مانند بورس و فارکس، از Technical Analysis استفاده می‌شود.

در کافه ترید صرافکس، شما با انواع اسیلاتورها، اندیکاتورها، کندل شناسی، مفاهیم واگرایی و همگرایی، الگو شناسی، روند شناسی و غیره، به طور کامل آشنا می‌شوید. شما با بهره‌گیری از این آموزش‌ها می‌توانید آینده قیمتی ارز دیجیتال مورد نظر خود را پیشبینی کرده و تخمین بزنید. از جمله مواردی که در تحلیل تکنیکال مورد استفاده قرار می‌گیرد به شرح زیر است:

  • مفهوم حجم در معامله.
  • آشنایی با سطح مقاومت و حمایت.
  • پرایس اکشن
  • آشنایی با الگوها، کندل‌ها و روند شناسی.
  • نحوه کار با اسیلاتورها و اندیکاتورهای معروف و کاربردی مثل فیبوناچی، ایچیموکو، RSI، MACD و غیره.
  • مفاهیمی از قبیل واگرایی و همگرایی.

بسیاری از افراد تفاوت بین تحلیل بنیادی و تکنیکال را با هم نمی‌دانند. در تحلیل بنیادی معیار اصلی، اندازه گیری ارزش ذاتی ارز است اما در تحلیل تکنیکال، با توجه به قیمت آنی و گذشته رمزارز، آینده قیمتی آن پیش‌بینی می‌شود. پیشنهاد می‌کنیم با مطالعه مطالب آموزشی در این بخش، توانایی خود در تحلیل رمزارزها را افزایش دهید.

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن مسدودکننده تبلیغات از ما حمایت کنید